Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Červenec 2010

Camp prichádza...:D

21. července 2010 v 14:24 | ♥_kaTHika_♥
♥_kaTHika_♥
Odchádzam do tábora....o taký hodinku už budem na ceste...:) Veľmi sa teším...dúfam, že bdue dobre...ja vám napíšem keď sa vrátim...pp

Překročení hranice 17

21. července 2010 v 13:55 | ♥_kaTHika_♥ |  Překročení hranice
Ano,miluju jí. ,,Jasně,miluju´´ Řekl jsem si nahlas a prudce vstal z postele.Hodinu jsem o tom přemýšlel,tak moc,že mě z toho rozbolela hlava.Jestliže mě miluje,tak jako já jí,rozejde se s ním.Já dokážu odpouštět,nezapomenu,ale ona mi to vysvětlí. ,,Jdeš za ní?´´ Zeptal se Bill,když jsme se střetli na schodech. ,,Jo,jdu.Díky,Bille´´ Řekl jsem a vyběhl z domu.Celou cestu jsem na ní myslel,musí být zničená,nechtěl jsem jí ublížit,jsem takový hlupák,jenže když jsem si to přečetl,úplně to ve mně vařilo.Takový nával emocí zažívám jen s ní a teď,když jsem si ten pohled přečetl,bylo těch emocí stokrát víc.
Prstem zatlačím na zvonek a zvoním co nejdéle.Prosím,ať je doma. ,,P-prosím´´ zavzlykala,bože,to jsem nechtěl. ,,Kris?Já…´´ Nestačil jsem nic říct a už se ozval hlasitý signál,že mi dveře otvírá.Vyběhl jsem schody po dvou a uviděl ji mezi dveřmi,oči měla rudé od pláče a zaschlé slzy nechaly stopy malých cestiček.Došel jsem až k ní a uchopil její tvář do dlaní. ,,Jsem idiot,promiň.Promiň mi to,miluju tě,promiň´´ Nestačila se ani nadechnout a nepříčetně jsem jí políbil.Vtlačil jsem jí do bytu a líbal její horké tváře.Všiml jsem si jejího úlevného výrazu.Pevně mě objala. ,,Tome,díky.Díky,že jsi přišel´´ ,,Proč jsi mi to neřekla?Proč,já…Nějak by se to vyřešilo´´ ,,Já se bála,bála jsem se přesně té reakce,co jsi udělal´´ ,,Ale,zlato…´´ ,,Tome,všiml jsi si datumu?´´ ,,O-o čem to mluvíš?´´ ,,Datumu,na tom pohledu´´ ,,Ne,proč?´´ Nadechla se a posadila do křesla. ,,Poslal mi ho zhruba před měsícem,neozvala jsem se mu…Kvůli tobě…Bylo to v době,kdy jsem byla absolutně zmatená a…Teprve se to mezi námi vyvíjelo,bylo to tak rychlé a ty ses nezeptal jestli někoho mám.Týden po tom,co mi pohled poslal jsme se dali dohromady a já to s ním ukončila.Hned po prvním sexu´´ Jsem naprostý idiot! ,,Promiň,já…Žárlím,žárlil jsem,to musíš chápat´´ ,,Já to chápu,Tome,a nesmírně mi to lichotí.Já jsem to taky zkazila´´ ,,Nic se nestalo,zapomeneme na to.Miluju tě…´´ Zašeptal jsem ta poslední dvě slova a začal jí líbat.
Spokojeně jsem došel domů a vletěl k Billovi do pokoje. ,,Čaaau!´´ Zařval jsem.Bill se tak lekl,že sletěl ze židle. ,,Na co to čumíš?´´ ,,Čuměl spíš…Co řveš?´´ Zvedal se ze země a zase zasednul k počítači. ,,Jsem šťastnej´´ Zašklebil jsem se a rozvalil se na Billovo postel. ,,Hej,slez z tý postele,jsi v hadrech ,ve kterých chodíš ven´´ ,,Je všechno v pohodě,vysvětlila mi to´´ ,,Tome,slez!´´ ,,Já jí miluju,Bille,miluju´´ Nevnímal jsem co říká a tvářil jsem se dost nepřítomně. ,,Tome!!!´´ ,,Jo!´´ Slezl jsem z postele a dokutálel se k sobě.Za chvíli jsem uslyšel otvírání dveří. ,,Takže v pohodě?´´ Nadzvedl obočí a usmál se. ,,Úplně´´ Zakořenil jsem se.
"Vstávej! Přijdeš pozdě!" kopnul někdo do mé postele a já pomalu zamžoural očima. "Co je?" zeptal jsem se a podíval se na budíka. Rychle jsem vyskočil, když jsem viděl, ten čas, který tam byl. "Tos mě nemohl vzbudit dřív? Máme první hodinu Kristin!" zakřičel jsem na Billa, ale vypadalo to, že ani on sám nestíhá a nejspíš taky zaspal. "Tak prostě s ní nebudeš na hodině no! Stejně se uvidíte určitě po škole!" křiknul na mě z koupelny a já začal hledat nějaké vhodné kalhoty. Když jsem si je natahoval, tak jsem si samozřejmě asi dvakrát rozbil hubu, protože jsem pospíchal jak nejrychleji to šlo. "Už jsi?" zakřičel jsem ještě na Billa, který byl ještě v koupelně. Dveře se otevřely a on vyšel ven naprosto upraven. "Takže jdeme?" jenom kývnul na souhlas a rychlým krokem jsme se vydali ke škole. "Jak jsme mohli zaspat?" pořád jsem v rychlosti máchal rukama a skoro až křičel na Billa, který šel vedle mě, přes celou ulici. "To nevim, já šel spát docela pozdě no, takže je možné, že jsem zamáčknul budík, ale ty..." "Já jsem si ho vlastně ani nenatočil, lehnul jsem si, pak jsi přišel ty, zeptal ses mě jestli je to v pořádku a já potom usnul a tečka. Tak končí moje story, proč jsem nejspíš zaspal." "Dobrý příběh." okomentoval to jenom brácha a už jsme vletěli do školy. Samozřejmě, že pozdě!
"Promiňte, zaspali jsme." řekl jsem udýchaně Kristin, která seděla za stolem. Bylo to pro mě docela pořád divné ji takhle vykat, ale nemohl jsem ji přece tykat! "Společně?" rýpla si trochu a celá třída se začala smát. "Každý u sebe." řekl jenom Bill a šel ke své lavici. Já jsem šel taky pomalu, ale můj zrak stále spočíval nenápadně na Kristin a ten její zase na mě. Celá jenom zářila, byl jsem za to moc šťastný. Byl jsem rád, že už není tak zničená! Moc rád! Otevřel jsem knihu, ale místo, abych se věnoval němčině, jsem se musel věnovat svým zrakem jenom jí. Ona už na mě ale nekoukala, sledovala jenom knihu, kterou měla taky otevřenou a taky v ní četla. Najednou se rozhlásil rozhlas. "Kristin Richterová se dostaví do ředitelny." všimnul jsem si jejího udiveného a docela vylekaného pohledu, který na mě hodila. I já jsme měl divné tušení. Jenom jsem ho měl, nic ale nebylo potvrzeno. Nenápadně jsem se podíval na Lucase. Seděl ve své lavici a dělal, že si čte. Zbabělec. Jestli něco ceknul - je mrtvej! Pomalu jsem ruce zatínal pod stolem v pěst a Kristin už odcházela. Sledoval jsem ji celou dobu, než odešla. Najednou se neozval nikdo jiný než ... Lucas. "Myslíte, že má nějaký problém?" zeptal se přes celou třídu a rozchechtal se. Pár jedinců s ním, jenom jsem se podíval na Billa a poznal jsem, že je připraven mě chytit, kdyby jsem měl chuť na Lucase vystartovat. "Co se asi tak mohlo stát, že musela do ředitelny. Že by to bylo kvůli vám pánové?" zeptal se a podíval se na mě a Billa. "Nám?!" zeptal jsem se a nechápal jsem, co myslel tím NÁM! Co tím sakra myslel???!!!
Erika a Evelyn

Zápis affs...

21. července 2010 v 9:16 | ♥_kaTHika_♥
♥_kaTHika_♥
Takže...ako som už písala je tu neohlásený zápis affs...niektroí nechodia na moj blog...niektorý sú na dovolenkách, v táboroch....to chápem...ale musíte to mať napísané na blogu ako PRVÝ článok!!! takže ak chceš byť ešte so mnou aff tak napíš do komentov:
  • prezývka
  • blog
  • koľkokrát budeš obiehať za týždeň
  • prečo chceš byť so mnou ešte aff
To je všetko...zápis končí 21.8...... jeden mesiac...to je podla mna dost času...majte sa...pp

KOMENTÁRE KTORÉ SA NETÝKAJÚ TOHTO ČLÁNKU PÍŠTE INDE!!!!!!!

Miro Šmajda: Zľahla sa po ňom zem?

21. července 2010 v 9:03 | ♥_kaTHika_♥
Po dlhých mesiacoch Šmajdománie, ktorá vládla celým Slovenskom od skončenia prvej ČeskoSlovenskej SuperStar, sa po Mirovi Šmajdovi akoby zľahla zem. Jeho posledný televízny výstup sme zaznamenali v tanečnej šou Let's Dance, z ktorej nečakane odstúpil tesne pred medailovými pozíciami. Čo Miro odvtedy robí? Zisťovali sme priamo od neho...

A zdá sa, že Miro sa konečne venuje tomu, čo je pre neho priorita. Svoj čas odovzdal hudbe a nie je to bez výsledku. Okrem toho, že ho počas celého leta môžete vidieť na rôznych festivaloch, v rádiách sa už hrá jeho prvý singel Last forever, ku ktorému nahral aj videoklip. 

Ako Miro vždy sľuboval ide o rockovú pesničku, ktorá sa vám dostane rýchlo pod kožu. Zdá sa, že mesiace driny konečne prinášajú svoje ovocie. Miro počas celého leta pracuje na nahrávaní svojho autorského albumu v Prahe a ak všetko pôjde podľa plánu, už v jeseni si budete môcť jeho album zakúpiť na pultoch v Čechách aj na Slovensku. Svoju novú pieseň, ktorú vám prišiel predstaviť aj v relácii Na streche, si môžete vypočuť TU!

Singl Last Forever v dalších hitparádách !

21. července 2010 v 9:01 | ♥_kaTHika_♥
Singl Last Forever byl nasazen do dalších hitparád! Budeme rádi, když kdokoli z vás singl podpoří svýmhlasem.

- Singl byl nasazen do Kissparády na radiu Kiss Publikum. Můžete rozdat až 3 hlasy a za každý budeme rádi!

Pomocí hvězdiček ohodnoťte singl Last Forever. Pokud možno, tak samozřejmě plným počtem ;D

- Dole vyberete značku, kterou má singl Last Forever, uvidíte v tabulce. Formulář dole nemusíte vyplňovat, stačí jen vybrat kód toho singlu.

- Radio Contact Liberec. Singl Last Forever v Top 20. Můžete hlasovat až pro 5 vašich oblíbených singlů. Bohužel, jsou tam nějaké povinné údaje.

- Hitparáda Orange Top Fun na Fun radiu. Pro hlasování musíte být zaregistrováni.

Kdo si najde chviličku čas a zahlasuje, budeme moc vděční. Protože i jeden jediný hlas může pomoct!

Překročení hranice 16

21. července 2010 v 8:53 | ♥_kaTHika_♥ |  Překročení hranice
Začal jsem ji teda pomalu krmit a musím říct,že vypadala dokonale.Když bylo všechno snězený,šel jsem talíř uklidit a políbil jí na tvář. ,,Díky,to bylo výborný´´ Jen se na ní usměju a blížím se ke kuchyni.Projdu kolem stolu a o něco se zadrhnu.Pár papíru spadá na zem.Položím talíř na stůl a sbírám papíry.Nejsou to jen papíry,které nosí Kris do školy ale je tu i pohled.Podívám se na přední stranu a uvidím obrázek rozlehlé pláže.Zašklebím se a chci pohled vrátit zpátky ,jenže neodolám.Podívám se směrem k ložnici a pohled otočím.Najednou,jakoby mnou projel ostrý nůž.Nemohl jsem tomu uvěřit.Vstal jsem a opřel jsem se o stůl.Nevěřícně jsem četl řádky psané jeho rukou. ,,Tome?Tak kde jsi,čekám na…´´ Otočil jsem se k ní a v ruce stále držel pohled. ,,Vysvětlím ti to´´ Špitla. ,,Vysvětlíš?´´ ,,Ano´´ ,,Tak můžeš začít´´ Řeknu hořce. ,,Já…já jsem…chtěla jsem to ukončit´´ ,,Takže s ním pořád jsi?´´ Skočím jí do řeči a zvednu hlas. ,,To se mi snad zdá!´´ Ironicky se zasměju a začnu číst nahlas.
,,Lásko,tak moc mi chybíš,za dva týdny přiletím.Moc tě miluju PS:Mám pro tebe překvapení.Kail´´
Hodím na ní psaní,trochu se lekne.Přistoupím k ní. ,,Proč si mi to neřekla,proč si mi neřekla,že někoho máš?!´´ Řekl jsem už hlasitě. ,,Neptal jsi se,a pak…pak…nechtěla jsem ti to říkat,když jsem si uvědomila,co pro tebe znamenám a co ty znamenáš pro mě´´ ,,Vždyť jsem pro tebe jen hračka,ježiš,jak jsem mohl být tak hloupej!´´ ,,Tome,já ho nemiluju,miluju tebe….Věř mi to,prosím´´ Její prosebné oči byly opravdu přesvědčující,ale v téhle chvíli na mě neplatí.,,I kdyby ano,neřekla jsi mi to.Máš někoho jinýho´´.Odstrčím její ruce,které se mě snažily obejmout a zakroutím hlavou. ,,Jak dlouho?´´Zeptám se. ,,Co ….jak…?´´ ,,Jak dlouho jste spolu?´´ ,,Chvíli´´ ,,Chvíli?!!´´ Zopakuju naštvaně. ,,Měsíc,dva nebo sis ho našla ve stejnou dobu jako mě?´´ ,,Tome,prosím,přestaň´´ ,,Ne,nepřestanu.Jak dlouho?!´´ ,,Půl roku´´ ,,Aha,půl roku.Myslím,že mi to stačilo´´ Prošel jsem kolem ní a snažil se dostat ke dveřím. ,,Tome,prosím,nech si to vysvětlit´´ ,,Tady není co vysvětlovat,Kris´´ Zařval jsem a sklopil hlavu. ,,Hezky to začalo,špatně to končí.Nashledanou slečno profesorko´´ Řekl jsem rozhořčeně a zabouchl za sebou dveře.
Jak jsem to mohl udělat? Jenom tak odejít, nečekat na její vysvětlení. Třeba se s nim chce opravdu rozejít, třeba to se mnou myslí opravdu vážně a já se zachoval jako žárlivý blbec, ale co když ne? Co když mě brala jenom jako náhradu za něj, protože on si byl někde u moře, nebo kde?! Co když mě brala jenom jako náhradu pro uspokojení. Možná bych měl...ne! Nebudu se tam vracet. Nebudu. Zejtra určitě přijde do školy, tak si promluvíme tam. Už nepůjdu zpátky do jejího bytu. Už ne. Ne tentokrát. Nejsem nějaký hloupý kluk, kterýho si každý omotá kolem prstu, ale .... tak moc mě zklamala. Mám ji rád, řekl jsem ji, že ji miluji a ona tohle. Proč? Jak? Jsem hlupák. Možná má Bill pravdu...
Přišel jsem domů, nevnímal jsem mámu, tátu a dokonce ani Billa, kterého jsem potkal na schodech a ptal se mě jak to dopadlo. Vydal jsem se nepříčetně do svého pokoje, kde jsem se zavřel a nechtěl jsem s nikým mluvit. Možná bych si měl o tom promluvit s ní. Měl bych ji dát šanci. Tak moc ji mám rád. Zasloužila by si ji. A i kdyby..já jsem ten hlupák, co s tím začal a sváděl ji. To já můžu za to, že ho podvedla a začala si se mnou. Možná se opravdu chovám jako naprostý imbecil a žárlivý idiot! Já! Já, Tom Kaulitz, žárlím. Najednou se ozve zaklepání na dveře a dovnitř vejde Bill. Podívám se na něho a vidím, že pochopil, že něco není dobře. Určitě si myslí, že kvůli Lucasovi to se mnou skončila. Jsem si jistý. "Tak co?" zeptal se mě a sednul si ke mě na postel. Vstal jsem a sednul si vedle něho. Oddechnul jsem si a zkoumal svoje ruce. "Rozešla se s tebou?" zeptal se mě a v jeho očích jsem si všimnul zděšení i překvapení. "Spíš já asi s ní. Jak to tak vypadá. Budu si s ní muset promluvit o tom." "O čem?" zeptal se mě Bill. Já mu ani neřekl, co se stalo a už tady mluvím o něčem jiném. "Má přítele." řekl jsem jedním dechem a všimnul jsem si Billova pohledu. "Jak-jak to myslíš, že má přítele?" "Má přítele. Uviděl jsem u ní doma od něj pohled. Chodí ještě s někým." "Tomu nevěřím! To by snad neudělala!" řekl Bill a v jeho hlase byla znát trocha zloby. "Ale ano, jenomže já se choval jako žárlivý milenec, jak jinak. Ani jsem nečekal na pořádné vysvětlení a odešel jsem s hlasitým bouchnutím dveřmi. - Jsem hlupák." řekl jsem Billovi a podíval se na něj. On se na mě díval nejspíš celou dobu, protože jeho pohled na mě již vysel. "Promluv s ní Tome. Nebuď hlupák, třeba ti to vysvětlí. Něco k ní cítíš, tak to neskonči takhle hloupě." až jsem se divil jeho zájmu o mě a Kristin. "Co se o nás najednou tak zajímáš?" zeptal jsem se ho s podezřením, jenom pokrčil rameny. "Sám nevim, asi mi na tobě dost záleží." usmál se a dal ruku na moje rameno. "Vyříkejte si to." "Miluji ji Bille. Neříkám to jenom tak. Vím to! Už jsem to řekl i jí a ona mi nedokázala o něm říct. Ani slovem. Cítím se jako kdybychom nepodváděli jenom školu a ostatní, ale i jeho, což je taky pravda! Neměl jsem začínat, bylo by to jednoduší." "Nebo taky ne!" okřiknul mě Bill a stoupnul si přede mě. Podíval jsem se na něj naprosto zmaten. "Udělej to Tome." řekl jenom a odešel pryč. Proč se tak změnil v přístupu v našem vztahu? Proč ho podporuje? Nechci to raději zjišťovat, ale má pravdu, měl bych si s Kristin promluvit a v nejhorším ji dát šanci. Přece ji miluji nebo ne???
Erika a Evelyn

Catania - hotel (17.07.2010) #1

21. července 2010 v 8:52 | ♥_kaTHika_♥ |  Backstage 2010

Billovy návleky

21. července 2010 v 8:51 | ♥_kaTHika_♥ |  Bill Kaulitz


Cena: 230 $

RTL II News (20.07.2010)

21. července 2010 v 8:48 | ♥_kaTHika_♥ |  Television videá 2010

Bravo WebTV (20.07.2010)

21. července 2010 v 8:48 | ♥_kaTHika_♥ |  Television videá 2010