Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Únor 2010

Já zapomněla, ty seš king!! 28.díl

28. února 2010 v 21:12 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!

"J-jsme venku" zamrkám očima, abych se ujistila, jestli se mi to jenom nezdá. Utekli jsme, my to zvládli!! Chci ho chytnou za ruku a pevně stisknout, jenže při doteku mě zastaví kovová zbraň v Tomove ruce.
"K-kde jsi to vzal?" ucuknu rukou zpět a vyděšeně se dívám na jeho kamennou tvář s pohledem směřujícím ke dvěřím, ze kterých jsme vyběhli právě sem.
"Co s tím hodláš dělat? Odhoď to a jdeme."
"Našel jsem ji na chodbě, tak jsem si ji vzal..Mám plán"
"Ale na co? Jaký plán" rozhodím rukama, že zase nic nechápu

Já zapomněla, ty seš king!! 27.díl

27. února 2010 v 21:09 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!
Procházím chodbou, ve které se nachází stovky dveří, jenže žádné mi nepřipomínají ty, za kterými jsem byla zavřená. Přišla jsem na rozcestí a tam mi něco řeklo, že jdu správným směrem. "Tady jsou".. Příjdu přesně k nim a postavím se před ně. Celým tělem mě proletí mráz. Seberu klíče s cihli, která odbytě leží na zemi a dveře odemknu. Mám strach, mám velký strach z toho co uvidím, můžu vidět cokoliv, je mi špatně. Je mi špatně z toho pachu, z toho co dělám, z toho strachu. Žaludek se mi svírá čím dál víc s každým nanovo udělaným krokem. Mám obrovský strach. Ano. Leží tam. Tom leží skroucený na zemi. Tenhle pohled jsem už někde viděla. Jakpak by ne, takhle přesně ležel i na zemi v ulici.

SMER ENGLAND!!!!

27. února 2010 v 10:01 | ♥_kaTHika_♥ |  Popelnice
Ahojte všetci....iba toľko že trochu pozastavím blog na týždeň lebo idem do Anglicka...:D Su prednastavene nejake tie FF-ky ale nic viac....tak sa majte...
a affitkam....sry ale nebudem obiehat....
a dalej...vsetky sutaze ako VGS, SONBlend a tak budem odovzdavat 6.-7.3.2010....
tak sa majte...pp

Nejlepší kámošky? Bývávalo,teď jsou tu Bill a Tom,ale…21.díl

26. února 2010 v 21:29 | ♥_kaTHika_♥ |  Nejlepší kamarádky? Bývávalo,teď je tu Tom a Bill! Ale…
Tom se odtrhne udýchaně od Lulu a opře se o zeď v kabince. Lulu se začne oblíkat. ,,Jsi pěkná dračice,víš to?´´ ,,Jo,už jsi mi to jednou řekl.´´ Začne se oblíkat i Tom,když někdo vejde na záchody a je slyšet,že se ten někdo zastavil u zrcadel a umyvadel. ,,Jdem?´´ Koukne se Lulu na Toma. ,,Zbláznila ses? Vždyť tu někdo je!´´ ,,Bože můj,ty jsi ale srab!´´ ,,Nejsem srab!´´ ,,No tak pojď!´´ Otevře Lulu dveře a táhne Toma ven z kabinky. Oba se zaseknou,když uvidí Dunju,ta se na ně jen dívá vytřeštěně v zrcadle. ,,Emmm…Dunjo… ´´ Dunja Toma vyruší. ,,Nikomu nic neřeknu,nikoho jsem tu neviděla!´´ ,,Díky,jsi zlatá!´´ Chytne Tom Lulu zezadu

Já zapomněla, ty seš king!! 26.díl

26. února 2010 v 21:04 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!
"Oh yeah! to je Karl. Tak dlouho jsem tě neviděla." přiběhne k němu jako nějaká pipena a začne toho tlusťocha s doutníkem v pravém koutku úst několikrát líbat na pravou a levou tvář. Hraje to moc dobře. Ten by z ní nejraději svlíkl šaty tady a teď, jak ji zajíždí pod sukni
"Jsem nesmírně rád, že jsi mě přišla znovu navštívit"
cože? že by mu ty špeky lezly až do mozku a ani mu to nedošlo že stojíme pár kroků od sklepa, kde se nachází Tom? A sám mě s Tomem v privátu viděl?

Nejlepší kámošky? Bývávalo,teď jsou tu Bil a Tom,ale…20.díl

25. února 2010 v 21:25 | ♥_kaTHika_♥ |  Nejlepší kamarádky? Bývávalo,teď je tu Tom a Bill! Ale…
,,Tak jo,Lulu,v klidu,jo? Když je uvidíš,vůbec si jich nevšímej!´´ Rozhlíží se Lenka po Pilsener Konig Areně. ,,Lenko!´´ Vyjede na ní Lulu upravujíc si šaty. ,,Co?´´ Podívá se Lenka na Lulu vyděšeně. ,,Přestaň mě deptat! Kam si vůbec sednem?´´ ,,Sem!´´ Ukáže Mára na místa přesně pro ně. ,,cože?!´´ Vyjekne Lulu když si všimne vedle koho budou sedět. ,,Děláš mi to schválně? Ty jsi takovej neskutečnej idiot!.´´ Praští ho Lulu silou do hrudi. ,,Lu,to místo jsem vybrala já!

Já zapomněla, ty seš king!! 25.díl

25. února 2010 v 20:40 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!
Napřáhnu se a nohou židle rozbiju sklo okna a roztříští se na několik malých kousků.
"Kim, pochybuju že tohle neslyšeli a nejdou sem" vylekaně se na mě podivá
"Jano! Doteď jsi byla tak silná, tak buď i teď" a vyhoupnu se po mřížích nahoru
"Tak pojď!" podám ji ruku
Dívá se nahoru a přitom začne vrtět zbaběle hlavou
"Jano, prosím, jsi přece moje kamarádka" uvědomím si, že bez její pomoci to přece jenom sama nedokážu.
Ještě chvíli se rozhoduje a přece jenom mi podá ruku a já ji pomůžu vylézt.
"Počkej kam to jdeš?" zvedne se z asfaltu a opráší se
"Ani nevím"
"Ne tam ne! Jsou tam všude kamery" zatáhne mě za rukáv
"Tak kam teda?"

Já zapomněla, ty seš king!! 24.díl

25. února 2010 v 20:37 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!
Je ticho, každý mlčí a dívá se úplně jiným směrem. Zřejmě nikdo nevěděl a netušil, že ta dívka si vzala život - ten vzácný život, který máme všichni jenom jeden. Jen Michal, ten pro tu nezapomenutelnou a silnou lásku snad udělá vše, dotáhl to daleko, nejsem schopná odhadnout, jak daleko je ještě schopný zajít. Možná i ještě dál.
Odlepím pohled ze země a podívám se na Toma. Je mi líto té dívky a jeho..Tom se sklopenou hlavou stojí a za zády ho pěvně drží ten muž.
"Odveď ji Petře! Hned!"
"Jdeme" znovu mě pevně chytne a táhne ke schodům okolo Toma, který se na mě ani nepodívá. Poslušně vyjdu schody a raději si nechci ani představit co se teď bude dít tam mezi nima, Tomovi ublíží, cítím to, snad i vím to., ale já v tom zabránit nemůžu..
Jdeme tmavou chodbou silně zapáchající nějakým smradem a na stěnách jsou samé pavučiny. Vypadá to tady jako v chlévě, jsem přece jenom naučená žít v přepychu.

Já zapomněla, ty seš king!! 23.díl

25. února 2010 v 20:27 | ♥_kaTHika_♥ |  Já zapomněla,ty seš king!!
Tomovi je snad poprvé něco tak hrozně líto a stydí se, jeho pohled, jeho oči už nejsou jako dřív, vždy sranda, smích. Sedí na schodech a očima hypnotuzuje zem.Chci mu znovu říct, co cítím i já, ale najednou vpadnou do dveří 2 osoby.
"Dělej vztaň" stačím zakřičet na Toma a sama se se strachem schovám za skříň, která stojí hned vedle, ale on sedí dál a jen se otočí dozadu.
Chytne ho za paži a smýkne s ním, aby vztal.. Tom se naplní zuřivostí a dá to znát v jeho obličeji, tváří vážně a poslušně vztane, ale i tak propaluje nepříjemným pohledem toho vedle něj, který ho pořádně stiskne, tak jako asi mě ten druhý..
"Nechte ji jít, ona s tím nemá nic společného" řekne Tom znovu s pohledem směřovaným na ně
"To je nám celkem jedno, ale je pěkná co říkáš?" kývne ten od Toma na toho za mnou
Ten se jen nechutně usměje a pohladí mě po vlasech. S nechutí mu hlavou uhnu do strany a on ještě více nabere do tisku
Pevně přivřu oči a zatnu zuby bolestí.

Rotterdam (23.02.2010) videos

25. února 2010 v 6:47 | ♥_kaTHika_♥ |  Welcome To Humanoid City Tour
by betje87