Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Leden 2010

Ctitel 2

31. ledna 2010 v 16:53 | ♥_kaTHika_♥ |  Ctitel
***
...Je to šílený! Nechápu, jak po mně může chtít něco takového, co vůbec není moje parketa! Nesnáším ho a tuhle práci taky, ale novinařina byla vždycky můj sen. Je můj sen a tak tam hodlám taky zůstat. Víš, jak jsem ti psala, že bych chtěla vlastní vydavatelství? Vlastní noviny? Je to jenom pouhý sen, ale bylo by to tak krásný. Na nikoho bych nebyla hlavně taková mrcha, jako je on. Už mě tohle nebaví, ale jak jsem řekla, nemůžu si dovolit odejít a nemám na to, založit něco vlastního. Promiň, že si pořád stěžuji, ale je to šílený a mě z toho tak bolí hlava. Dneska se mi doslova vysmál do obličeje, když mi zadal to téma, které se vůbec netýká mého zaměření. Přímo se mi vysmál. Co bych ale dělala, kdybych odešla. Těžko bych v jiných novinách získala takový dobrý místo, jako se snažím udržet tady. S vlastní kanceláří a se vším tím kolem. Ty mi ale neumíš poradit, že ne? Musím jít, musím jít pracovat na tom odporném článku. Ani nevim zatím jak to mám udělat. Ahoj

***


Emo boys 8.díl

31. ledna 2010 v 13:56 | ♥_kaTHika_♥ |  Emo Boys
,,Au!'' Syknu jelikož mi zakřupalo za krkem,ale to už citím Billův jazyk, jak mi líže šíji....,,Ach Bille!'' Oddechnu si. ,,Líbí?!'' Usmívá se škodolíbým úsměvem. ,,No jasně, nepřestávej'' A napřímím se,abych stál na kolenou Bill mě chytne za ramena a já jen zakloním hlavu. Jednou rukou mi šmatrá pod tričkem, teda pod jeho tričkem a voblizává krk. Druhou rukou mi zajíždí pod trenky. ,,Rozmazluju tě viď?!'' Prohodí Bill. Nenechává můj krk napokoji. ,,Jo!'' Otočím se k němu a on se zase zaboří do krku. Přitáhnu si ho blíž a hladím ho po zádech a směřuju mu na zadeček. Bill si pořád pohrává s mým krkem a já mu šmatrám pod tričkem.


Tokio Hotel bubeník Gustav Schäfer navštívil Meinl

30. ledna 2010 v 16:48 | ♥_kaTHika_♥
ImageBanana - 2cqe145.jpg

Meinl interpret Gustav Schäfer a jeho tým Tammo Vollmers se zastavili v Meinl cimbálové továrně dnes, aby vybrali nový set Meinl cimbálů na Tokio Hotel nadcházející turné Humanoid City.
Začíná 22.února, kapela bude na cestě po Evropě a bude hrát ve vyprodaných halách v Lucembursku, Holandsku, Belgii, Německu, Dánsku, Švédsku, Norsku, Finsku, Rusku, Polsku, České republice, Francii, Itálii, Maďarsku, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku a Portugalsku.
Na Humanoid City turné, Gustavovým výběrem je Meinl Mb20 Series cimbálů.
15" Heavy Soundwave Hihats
22" Heavy Bell Ride
18" Heavy Crash
19" Heavy Crash
20" Heavy Crash
20" Rock China

****

Gustavova stránka profilu na Meinl:
Jméno: Gustav Schäfer
Kapela: Tokio Hotel.
Bubeník od: 1993
S MEINL od: 2006
Narozeniny: 8.září 1988
Znamení: Panna
Místo narození: Magdeburk
Současně bydlí v: hotelech a nightliner
Oblíbené jídlo: vídeňský řízek
Oblíbené pití: Cola
Proti uchopení nebo tradiční uchopení: Proti uchopení
Auto, které současně řídí: Nightliner
Když se nepočítají bicí, do děláš pro zábavu: Jezdím na kole
Učitel: Učím se děláním
Tým: Tammo Vollmers
Nejvýznamnější události z tvé kariéry: Moje první turné a jednoduše vše, co jsem zažil s moji kapelou Tokio Hotel
Bubnující síla: Síla
Bubnování pro mě znamená: Všechno
Rada pro přítomné a nadcházející bubeníky: Bavte se a hrajte, co máte rádi
Jak by ses popsal: Nerad se popisuji...počkat...zde je někdo, kdo to dokáže: pěkný, nesobecký, ambiciózní a někdy trochu netrpělivý.
Když se jednou ohlédnu na svůj život, tak bych rád řekl: Jsem příliš mladý na odpověď k téhle otázce :-)Ctitel 1

30. ledna 2010 v 16:47 | ♥_kaTHika_♥ |  Ctitel
"Gustave? Přinesla jsem ti něco k jídlu, psal jsi mi, že máš hlad ne?" zeptala jsem se Gustava a políbila ho. Jenom se na mě usmál a doslova mi hladově vytrhnul ten pytlík z McDonaldu z rukou.
"A nám si nic nekoupila?" zasmál se jenom Tom a já na něj hodila ksicht.
"Dojdi si."
"Nebo si najdi někoho, kdo ti to bude nosit." udělal si z něj Gustav legraci a já jsem ho jenom slabě praštila do zad.

Tik Tok • Bill and Tom Kaulitz

30. ledna 2010 v 16:45 | ♥_kaTHika_♥


Ľudkovia....soráč...

30. ledna 2010 v 16:42 | ♥_kaTHika_♥ |  Popelnice
Sorry....ale budem odcestovaná tento víkend až do utorku rána....som u babky a neni tu net...teraz som v inter.kaviarni....včera som prednastavila nejaké FFky...a ešte rychlo teraz pridám nejké články....ináč od utorku bude blog fungovať naplno...pp

Emo boys 7.díl

30. ledna 2010 v 13:55 | ♥_kaTHika_♥ |  Emo Boys
Obmotám si ho kolem pasu a lehám do postele vedle Billa! ,,Spokojenej?!'' Zatvářím se. ,,Jo!'' Kejvá Bill hlavou a stále se usmívá. ,,Ten tvůj výraz je mi někjakej podezřelej! Co kutíš?!'' Zeptám se ho a on se pousměje víc. ,,Ale nic!'' Zvednu obočí a jdu se voblíct. Vstanu z postele a jdu ke skříni. ,,Růžová,růžová, černá, modra hm...něco červenýho nemáš?!'' Usměju se. ,,Jo červená je vzadu!'' Nakloním se a lovím nějaký Billovo červený tričko. ,,Hej Bille máš to triko s tím nápisem ICON?'' Usmívám se. ,,No jasně počkej!'' Vleze do skříně za mnou. Ted se tam přehrabujem a hledáme.

Design for→tess

30. ledna 2010 v 10:17 | ♥_kaTHika_♥ |  Hotove designy
Náhľad:

Je k nemu ešte klikačka., avatar a aj popisky do menu....

Na moj mail→ kathika121@gmail.com mi posli heslo a pre istotu aj blog.BLOGY NEMAZEM o to sa nemusis bat!!!! To je vsetko....pp
PS: ak sa ti niečo nepáči môžem klíďo zmeniť....stačí napísať...