Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Bílá lilie 6. díl

5. prosince 2009 v 15:26 | ♥_kaTHika_♥ |  Bílá lilie
"Prosím?"
"Dobrý den, potřeboval bych mluvit s Lilly. Přijela už domů?"
"Nepřijela." ozvalo se z druhé strany a úplně se mi sevřelo hrdlo. Kde může být? Neozvala se mi, telefon mi nebere a doma taky ještě není. Snad je v pořádku! Musí být v pořádku! Musí!
"Ahá...děkuji." řekl jsem jenom rychle a položil jsem to. Na nic jiného jsem nečekal. Znova jsem už začal vytáčet číslo jejího mobilu. Během hodiny asi po osmé. Musel jsem jí pořád volat, ale pořád mi to hlásilo, že je nepřístupná. A opět. Účastník je nepřístupný - kde jsi Lilly?! Dal jsem mobil na stolek a sednul jsem si na postel. Pořád mi vrtalo hlavou, kde může být a co s ní může být! Snad je v pořádku.
Rozhodl jsem se nad tím už moc nepřemýšlet. Určitě mám planý poplach strachu. Šel jsem si radši dát teplou sprchu. Potřeboval jsem to. Relax. Smýt ze sebe všechny ty myšlenky, pocity a obavy. Tohle jsem potřeboval.

Nevim jak dlouho jsem tam byl, ale rozhodl jsem se už raději vyjít ven. Zrovna jsem si oblékal triko, když dovnitř vtrhnul Tom.
"Jé Bille. Tys byl ve sprše? Promiň. Chtěl jsem si prom...." najednou se zasekl a přišel ke mě. Všimnul jsem si, že se mi dívá na ruku.
"Ty....ty máš tetování?" zeptal se mě a ukázal na moje tetování.
"Jo." odkýval jsem mu to a jakkoli jsem se snažil vyhnout tématu o tom tetování, ale vypadalo to, že Tom nechce.
"Odkdy, proč, co, jak to...?" Tom už začal ty otázky chrlit jednu přes druhou, takže jsem ani nevnímal kolik jich už řekl. Musel jsem ho zastavit.
"Tome...klid. Je to jenom tetování. Nic neznamená a mám ho kolem týdne ano?"
"Jo...ale....proč zrovna kytku? Co je to za kytku?"
"Nech to být." řekl jsem mu jenom a obléknul si konečně to triko, které jsem si donedávna kvůli Tomově pozornosti obléknout nemohl.
"O čem sis chtěl promluvit?"
"No...jestli to víš? Ale koukám, že asi ne, protože jinak bys tady jenom tak nestál." řekl mi Tom a mě se zastavil dech. Něco s Lilly?! Jenom to ne!
"Co-co se děje?" zeptal jsem se ho a koukal jsem na něj nejspíš hodně vykuleně
"Prosím tě, proč se tak tváříš? Nikoho nezabili." řekl Tom a abych pravdu řekl, tak se mi ulevilo, docela jsem se bál, že se něco stalo Lilly a bylo to třeba v televizi nebo tak, protože kluci na ni koukali.
"Jde o to předávání cen. Jak tam jsme pozváni." řekl mi šťastně Tom a úplně zářil.
"A co je s tím?" zeptal jsem se ho a musel jsem se pousmát.
"David ti neřekl, že jsme nominováni hned na dvě ceny?! Nejlepší skupina a nejlepší videoklip?!"
"Ehm...ne...neřekl, ale to...úžasné!" řekl jsem Tomovi a viděl jsem jak celý září. Objal mě radostí a potom se vrátil zpátky za klukama. Ulevilo se mi, ale zároveň ne. Aspoň, že to nebylo nic s Lilly, ale zase...co s ní je?!
Přišel jsem za klukama a viděl jsem, že opravdu oslavují po Tomovsku jak mi to říkal předtím David, že to chtěl Tom oslavit.
"Tady se ale slaví." usměju se na ně a sednu si k nim. Jak to tak vypadá tak jim Tom o tom tetování nic neřekl, ale divím se proč! Podíval jsem se na něj a jenom na mě mrknul. Usmál jsem se a jako kluci jsem si vzal sklenku a napil jsem se.
Nevim už jakou dobu jsme tam takhle společně slavili, ale najednou jsem uslyšel svůj mobil. Rychle jsem položil skleničku a šel jsem do pokoje pro mobil.
"Ano?" napsalo mi to neznámé číslo a proto jsem se ozval takhle.
"Bille? To jsem já...Lilly."
"Lilly! Kde jsi? Nebereš telefon a doma ještě nejsi, nebo jsi teda nebyla!" řekl jsem ji a ulevilo se mi, že ji slyším.
"No..já nejsem doma u mámy, ale u táty víš? Rozhodla jsem se u něj zastavit a měla jsem vybitý mobil, takže jsem se ti nemohla ozvat. Omlouvám se ti."
"To je v pořádku. Ale měl jsem o tebe strach."
"Ty ses o mě bál? Neříkej."
"To říkám. Hele...kdeže bydlí tvůj táta? Přijel bych. Mám dva dny volno."

pokráčko příště
Evelyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Páčia sa ti poviedky od EVELYN???

jj
ee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama