Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Prosinec 2009

Objednaj si design...

30. prosince 2009 v 9:20 | ♥_kaTHika_♥
Chceš si objednať design???Tak do komentov napíš toto→
  • Prezývku
  • Koho chceš na design?
  • Aké farby?
  • Pošli mi odkaz na fotky ak máš určité fotky, ktoré tam chceš.
  • Prečítal si si pravidlá??
  • Podpisujem sa na design...nevydávaj ho za SVOJ!!!!!!!
  • Chceš niečo extra k designu ako napríklad avatar, klikačku alebo nápisy do menu???
  • Vďaka za objednávku.Teraz už len čakaj....
OBJEDNÁVKY, KTORÉ SÚ UŽ SPLNENÉ A AJ NASTAVENÉ ZMAŽEM ODTIAĽTO!!!!!Tak sa neľakajte :D

Bill info

29. prosince 2009 v 19:59 | ♥_kaTHika_♥ |  Bill Kaulitz
Jméno: Bill KaulitzÚloha v kapele: zpěv Datum narození: 1.9.1989 (20 let) Místo narození: Leipzig Bydliště: Hamburg Znamení: Panna Přezdívka: žádná Sourozenci: dvojče Tom Výška: 188 cm Barva očí: hnědá Barva vlasů: černá (původně tmavý blond) Zájmy: Hudba, navrhování oblečení Oblíbení interpreti: Nena, David Bowie, Coldplay, Keane, Kings of Leon, La Roux, Stereophonics Oblíbený předmět ve škole: žádný Nejméně oblíbený předmět: všechny 1. album, které si koupil: Nena 1. koncert, který navštívil: Nena 1. věc, kterou ráno udělá: Osprchuje se Oblíbené jídlo: Těstoviny Fastfood, který miluje: Pizza Když se snaží žít zdravě, vybere si: Salát Jeho dětská láska: Nena Cereálie v jeho skříni jsou: Corn Flakes Ráj na zemi je: Opuštěný ostrov Na večeři rád dělá: Nudle s kečupem, smetanou a hořčicí. Nejlepší kus oblečení: Mikina, kterou navrhl na evropské turné. Než umře, chce: Zahrát největší koncert vůbec. Když je na turné, musí mít u sebe: 10 kufrů Když by mu někdo dal milion dolarů: Jel by na opravdu dlouhé prázdniny. Tetování: Logo TH na šíji, pěticípá hvězda na břichu, "Freiheit 89" na levém zápěstí, výrok "Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück" na levé straně pod podpažím. Piercing: V jazyku a v pravém obočí Hrdina z dětství: David Bowie Coca Cola nebo Cola Light? Coca Cola iPod nebo vinyl? iPod Jeho snídaně je: Káva a toust Plavání nebo lyžování: Plavání Naposledy koupené DVD: Veřejní nepřátelé Osobní vrchol dne: Když ho probudí jeho pes V kapse u kalhoty má vždycky: Nic Aktuálně oblíbené slovo: Humanoid Sushi nebo burger? Sushi Životní motto: ŽádnéVe 12 letech si Bill nechal udělat svůj první piercing - do pravého obočí.Ve 13 letech si potom nechal udělat piercing do jazyka.
První tetování Billa se nachází na jeho šíji a je to logo Tokio Hotel. Nechal si ho tajně vytetovat v červenci 2005.


V 16 letech Bill přichází s novým tetováním - pěticípou hvězdou na břiše.
Bill: ,,Bylo to velmi bolestné! Zkomplikovalo to právě pár věcí. Prováděli jsme právě změny na novém singlu a přenášeli vybavení do zvukového studia. Hodinu a půl se na tom motivu hvězdy pracovalo. Byla to nepopsatelná bolest!"Třetí tetování je na Billově levém předloktí. Jako dárek ke svým 18. narozeninám si nechal vytetovat "Freiheit 89" ("Svobooda 89"). Bill: "1.září jsme se Tom a já narodili. V Německu člověk dospěje v 18cti. To znamená, že konečně můžu řídit auto a nebo se samostatně rozhodovat. To je pro mě jednoduše svoboda - pro mě je to v životě opravdu to nejdůležitější. Nikdo mi nemůžu víckrát do mého života mluvit. Můžu dělat, co chci."Další tetování si Bill nechal udělat v Hamburgu v říjnu 2008. Na levé straně pod podpažím a od něho směrem dolů má vytetovaný výrok: "Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück" (Nikdy nepřestaneme křičet. Vracíme se k počátku).

VGS→3.KOLO→zadanie

27. prosince 2009 v 12:37 | ♥_kaTHika_♥
KLIK_CČ

Vyhodnotenie 2.kola

27. prosince 2009 v 12:35 | ♥_kaTHika_♥
VIAC KLIK_CČ

Bill

27. prosince 2009 v 8:29 | ♥_kaTHika_♥ |  Bill Kaulitz

Haf, haf!

27. prosince 2009 v 8:29 | ♥_kaTHika_♥ |  Tom Kaulitz
http://i45.tinypic.com/2e4dta9.jpg

Tom Kaulitz

27. prosince 2009 v 8:28 | ♥_kaTHika_♥ |  Tom Kaulitz
Ukradeno od Evelyn z blogu - tokio-hotel-de.blog.cz.

Jméno: Tom Kaulitz
Úloha v kapele: kytara, klavír Datum narození: 1.9.1989 (20 let) Místo narození: Leipzig (Lipsko)
Bydliště: Hamburg Znamení: Panna Přezdívka: žádná Sourozenci: dvojče Bill Výška: 186 cm (nebo také víc - nikdo neví :oD) Barva očí: hnědá Barva vlasů: černá (původně tmavý blond) Zájmy: Hudba Oblíbení interpreti: Samy Deluxe, Eminem, Jay-Z Oblíbený předmět ve škole: Umění Nejméně oblíbený předmět: Matematika a fyzika 1. album, které si koupil: Aerosmith 1. koncert, který navštívil: Samy Deluxe 1. věc, kterou ráno udělá: Zeptá se sám sebe: "Oh, co to je za hezkou holku vedle mě ;)" Oblíbené jídlo: Těstoviny Fastfood, který miluje: Pizza Když se snaží žít zdravě, vybere si: Zeleninové suchi, meloun, ananas Jeho dětská láska: Pamela Anderson Cereálie v jeho skříni jsou: Cornpops Ráj na zemi je: Den volna Na večeři rád dělá: Záležím na tom, kdo se mnou je. Pokud je to rande, dávám přednost večeři při svíčkách, ale když jsem s Billem, objednám nějakou pizzu a řeknu: "Podívej, co jsem pro tebe udělal!" Nejlepší kus oblečení: Čepice Než umře, chce: Mít intenzivní a inteligentní konverzaci s Jessicou Albou Když je na turné, musí mít u sebe: Fanoušky před podiem Když by mu někdo dal milion dolarů: Asi neexistuje víc šťastnější osoba, než jsem právě teď já! Peníze nejsou v životě všechno! Tetování: žádné Piercing: ve rtu Hrdina z dětství: B.A. z A-Team Coca Cola nebo Cola Light? Coca Cola iPod nebo vinyl? Obojí Jeho snídaně je: Káva a toust Plavání nebo lyžování: Plavání, i když dobře umím obojí Naposledy koupené DVD: Veřejní nepřátelé Osobní vrchol dne: První cigareta V kapse u kalhoty má vždycky: Mobil a nejméně jeden kondom Aktuálně oblíbené slovo: Urst Sushi nebo burger? Sushi Životní motto: Žádné
Tom má piercing na levé straně rtu. Nechal jsi ho udělat ve 13 letech.

Bill Kaulitz vypadá jako kostlivec

27. prosince 2009 v 8:27 | ♥_kaTHika_♥ |  Bill Kaulitz
Bill Kaulitz (20, Tokio Hotel zpěvák vypadá, jako kdyby hladověl. fanoušci se opravdu bojí o jeho zdraví. I když výstřední zpěvák vypadá extrémně hubeně, tak se snaží přesvědčovat své fanoušky, že je vše pod kontrolou. Billy řekl "Nebojte se, že držím dietu. Vždycky jsem byl hubený." Podle jeho vyjádření má rychlý metabolismus a nemůže přibrat na váze, i když jí fast foody.
Dietolog Thomas Kurscheid řekl, že lidé, kteří trpí anorexií odmítají, že mají problémy s jídlem. Všechno nasvědčuje anorexii. Na poslední fotce má na sobě Bill dlouhý svetr, který ukrývá jeho hubené tělo.
Dalším důvodem by mohly být drogy, které nejsou v takovém byznyse něčím speciálním. V interview pro Bravo časopis se Billy přiznal, že bral drogy, ale oznámil, že s tím skončil. Ale když člověk vidí jeho fotky, tak si nemůže být jistý. Podle psychologa je Bill pod neustálým stresem a snaží se to kompenzovat hladověním. "Billův život je pod dohledem managerů. Není divu, že se snaží mít alespoň svoji váhu pod kontrolou," řekl specialista.

Welt TV: Bill Kaulitz - jeho vzrušující rok (překlad)

27. prosince 2009 v 8:27 | ♥_kaTHika_♥
Tokio Hotel - pro fanoušky dvě magická slova a čtyři kluci. V roce 2009 kvůli nim fanoušci opět stáli ve frontách a když se objevili, křičeli. Pro frontmena Billa Kaulitze je to naprosto normální, alespoň když se ho na to ptají novináři.

Máš nějaké špunty do uší nebo jak můžeš ustát tenhle křik?
Bill: To vůbec ne. Neruší mě to. Pro mě by to nemohlo být dostatečně hlasité. V pohodě to snesu.

Ale to je jednom jedna strana mince. Někdy Bill nemá rád tyhle tisíce chlapců a dívek, které ho zbožňují. Alespoň to přiznal časopisu "Bravo."

"S mou kariérou jsem naprosto šťastný, přál bych si, aby to v soukromí šlo taky tak dobře. Nemám čas se radovat nad tím, co podstoupím." Zní to trochu nešťastně a začaly pomluvy o anorexii nebo problému a alkoholem. On ale tyto zvěsti popírá a vyvrací je v bulvárním magazínu "OK". Protože Bill Kaulitz má vlastně jiný problém: 20letému chybí láska, jak naznačil v rozhovoru. Kvůli jeho slávě je pro něj těžké vést normální život. Také se bojí jít ven bez bodyguardů.

"Nikdy nechodím ven, ani nakupovat," řekl pro Bravo. "Hlavně v Evropě je pro mě těžké jít do klubu sám. I když jsou se mnou bodyguardi, je to pro mě jako autogramiáda, cítím se jako zvíře v zoo."

Dokonce přemýšlí, že to jednou ukončí. Ale v roce 2009 vydali další album, získali několik cen, jsou nadšeni z mnoha fanoušků. To je dobré pro kapelu, ale pro frontmena Billa Kaulitze by to někdy také mohlo být o něco tišší.
(c)tokio-hotel-de.blog.cz

Fan Party Olomouc

27. prosince 2009 v 8:25 | ♥_kaTHika_♥
Více info na