Chceš tu mať eFF-ku??? Tak mi ju pošli na kathika121@gmail.com a ja ju s radostou uverejnim...
Vaše FF si môžete zverejniť ešte →tu← na e-mail tokio-hotel-kaulitz@seznam.cz

REKLAMY PÍšTE LEN SEM!!!!!!!!

Říjen 2009

New dess....

31. října 2009 v 20:19 | ♥_kaTHika_♥ |  Popelnice

new dessik.....by KaSchäLi
dakujem velmi pekne....velmi sa mi paci fakt....kiss.gif image by Lowinka

Koniec zápisu affs....

31. října 2009 v 12:25 | ♥_kaTHika_♥
Affs, ktoré si nechávam:

New affs:

Affs, ktoré si mažem, lebo sú už affs iba na mojom new blogu a tu už nechcú byť:

Affs, ktoré mažem....nechodia na blog a ani sa nezapísali:

som aj trochu rada ze sa mi to takto preriedilo....aspon budem mat viac casu....tj skor obehnem mojich affikov....takze.....uz len jeden dotaz....ti co ostali....ak sem nebudete chodit....a blog budete mat funkcny a nebudete reagovat na moje komenty tak automaticky MAZEM!!!!!


Tokio Hotel: Humanoid (GirlsLife.com recenze)

28. října 2009 v 15:10 | ♥_kaTHika_♥

Click for a larger view

Tokio Hotel fanoušci, radujte se! Vysoce očekávané druhé album Humanoid již konečně bylo vydáno. Německá senzace zůstali u svého zvuku s těžkou náplní nástrojů a chytlavých textů. Rozhodně jim dáváme GL pečeť schválení!
Tentokrát, mezinárodní popové hvězdy představují moderní rytmy, které zajisté udrží vaše nohy v poklepávání a vaši hlavu kývající do rytmu. Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (20), společně s basistou Georgem Listingem (22) a bubeníkem Gustavem Schäferem (21) jsou zpátky a rozhodně spouští svoji hru.
Píseň číslo dva "Darkside of the Sun" se snadno stane na iPodu oblíbenou! Zvuky kytary, basy a bicích perfektně tvoří odpočinkovou náladu na pokraji těžkosti.

Click for a larger view

Každé album má alespoň jednu milostnou píseň a Tokio Hotel v tomhle nezklamali. Píseň číslo jedenáct na tomhle návykovém CD je "Love and Death". Texty říkají "Don't you mess with my heart, fragile pieces..." S tak upřímnými texty a neodolatelným šarmem, kapela nebude mít problémy zapůsobit na staré a nové fanoušky.

S MTV Best New Artist VMA již pod opasky, Humanoid dokáže zajisté získat ještě více nominací a cen!

Ujistěte se, že se podíváte na Humanoid a dejte nám vědět vaši oblíbenou píseň.

Napsala: Emily Jang

source (c) GirlsLife.com
my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

Sledujte: Tokio Hotel LIVE koncert na MTV

28. října 2009 v 15:10 | ♥_kaTHika_♥
Click for a larger view

Nedávno měli Tokio Hotel na MTV Day v Řecku v Athénách svoji první kompletní LIVE Show se svým novým albem HUMANOID.
Pro všechny, kteří tam v tento fantastický večer nebyli, vám přinese MTV přímo teď tento jedinečný koncert až k vám domů!
Tuto sobotu (31.10.) v 10 hodin uvidíte kompletní TH Show z Athén na WORLD STAGE na MTV!!


my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

Vyhrajte každý den 2x2 lístky na MTV EMA 2009 v Berlíně!

28. října 2009 v 15:09 | ♥_kaTHika_♥
Click for a larger view


Začíná: Středa, 28.října. Konec: Pondělí, 2.listopadu.

Jste připraveni na Berlín?
Máte šanci vyhrát poslední lístky na 2009 MTV EUROPE MUSIC AWARDS!

MTV Europe Music Awards je blíž a blíž a každý den vzrůstá Tokio Hotel nadšení! Bill, Tom, Gustav a Georg připravili ohromné vystoupení na tento velmi speciální den a nemůžou se dočkat, až se o to podělí s miliony lidí, kteří budou sledovat 2009 MTV Europe Music Awards na své televizní obrazovce doma a samozřejmě s pár vybranými, kteří budou mít možnost být publikem 5.listopadu v O2 World v Berlíně, Německo!

Chcete být součástí této gigantické události a být jen pár kroků od Tokio Hotel až budou vystupovat?!?

Máme pro vás posledních 24 lístků a dáváme každý den 2x2 začínajíc středou, 28.října - pondělí, 2.listopadu! Každý den vybereme dva víěz v 16:00 UTC a oznámíme je na této stránce. Zkuste své štěstí, registrujte se zde a můžete VYHRÁT dvě vstupenky, abyste se zúčastnili MTV Europe Music Awards v Berlíně!!! Vše, co potřebujete udělat, je přihlásit se před 15:45 UTC každý den, abyste se mohli zúčastnit losování. Od 16:15 UTC budeme otvírat novou registraci na losování dalšího dne!

PODMÍNKA: Musí vám být 18 let!

Taky se prosím ujistěte že podpoříte Billa, Toma, Gustava a Georga na MTV EMA. Zařiďte svůj VOTE pro Tokio Hotel v kategorii BEST GROUP!

my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

NeRienLouper.fr Interview

28. října 2009 v 15:08 | ♥_kaTHika_♥


***

Po mnoha měsících čekání, nové album od Tokio Hotel fenoménu je od 5.října v obchodech. Album Humanoid je dostupné ve dvou jazycích: německá a anglická verze a jako vždy, ve třech edicích: limited super deluxe, deluxe a standard.
Více než milion vydání (CD + DVD) bylo ve Francii prodáno od této kapely za tři roky. Kapela má ohromné úspěchy na svůj mladý věk: turné, nespočet ocenění a proslulost bez limitu! Šance pro NeRienLouper.fr, aby zjistil něco více...

NeRienLouper: Tokio Hotel ahoj!
Tokio Hotel: Ahoj!

Vaše nové album se jmenuje Humanoid, jaké je hlavní téma?
Ano. Jedno téma by album nesedělo. Je tu několik témat inspirovaných našimi životy, našim okolím a věcmi, které se odehrály během roku, kdy jsme pracovali na novém CD.

Obal alba tě představuje jako humanoida, vydávajícího jistou melancholii a je skoro až děsivý. Co si o tom myslíš?
Ano. Ale mladí lidé myslí o životě a stává se, že jsou smutní, mohou mít strach a tak se tu objeví určitý smutek, melancholie. Ale na tomto albu nejsou takové písně. Ve skutečnosti jsou velmi smíšené. A my jsme mladí a toto album je našim odrazem...

Nahráli jste album ve dvou jazycích, němčina a angličtina, byli tu nějaké problémy u přehrávání písní v němčině, angličtině?
Tentokrát jsme album napsali a produkovali ve dvou jazycích, takže předtím jsme je vybírali a tak a potom vzniknul výsledek. Tentokrát jsme to udělali jinak, ale dalo to více práce, zabralo víc času. A stojí to za to, protože angličtina a němčina jsou součástí identity Tokio Hotel.

Francie vás milovala od začátků. Jaký je váš vztah s Francií?
Francie je pro nás důležitou zemí, rádi se sem vracíme. Francie je první zemí po Německu, kde jsme se setkali s úspěchem. Plánujeme naše nové show a samozřejmě, že i ve Francii.

Prodali jste miliony alb, máte spousty fanoušků, jak zvládáte tento trvalý nátlak?
Zvládáme tuhle popularitu více i méně. Jsou tu období, kdy to jde a jindy, kdy zase ne. Chvíle, kdy nevíme, jak to bude, kdy nechceme jít na podium. Někdy jsme vystrašeni, věříme, že neuspějeme, ale spíše jsme častěji šťastní. Sláva je jako droga.

Je tu rozdíl mezi vaší realitou a tím, co očekávají vaši fanoušci?
Lidé mají určitý náš obraz, který je dost jiný od reality. Je to svět vystupování. Ale je to normální, že showbyznys přináší určitou iluzi. Je to ve skutečnosti to, co lidé chtějí vidět. Publikum si neumí představit jak to jde za scénou a krásnou výzdobou, věci nejsou tak nezbytně estetické. To, co je náš život, naši fanoušci si potřebují uvědomit, že realita je jiná. A někdy tu jsme od toho, abychom tu realitu vysvětlili.

Říkáte, že tohle album je nejlepší, proč? Taky říkáte, že v tomhle albu je vývin, který?
Ano, s tím souhlasím. Vždycky si myslíme, že to poslední album je nejlepší, protože jsme ho právě udělali a je tu plno nadšení. Jsme s tímhle albem velmi spokojeni. Je to normální vývoj, vyrostli jsme, zahráli hodně koncertů, setkali se s různým publikem, strávili hodně času ve studiu. Nejspíš jsme víc odpočatí. Ale stále milujeme naše staré písně.

Co rozčiluje Tokio Hotel?
Nemáme rádi chamtivé a arogantní lidi. Taky máme problém s autoritou. Nemáme rádi, když se nám říká, že máme udělat tohle nebo tamto. Rádi volíme rozhodnutí nezávisle.

Jste mluvčí generace?
Tohle není jednoduchý. Stále se snažíme dosáhnout maxima lidí s našimi písněmi, našimi texty a dáváme jim možnost se s tím ztotožnit. Ve skutečnosti v našich textech mluvíme o tom, co se nás dotýká a co taky má určitý efekt na naše publikum.

Jak byste popsali perfektního fanouška Tokio Hotel?
Perfektní fanoušek rád poslouchá naši muziku a má rád, co děláme, dělá ji to šťastnou. A nestahuje naše písně ilegálně z internetu!

Právě se slaví 20.výročí pádu berlínské zdi, inspiruje vás to?
Pro nás to není tak důležité, vyrostli jsme ve spojeném Německu. Tohle období je nám známo, ale nežili jsme v něm.

Děkuji!
Bye!


***

přeloženo z jejich stránky, interview stejné jako ve videu ;-)
source (c) NeRienLouper
my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

Polsko - Viva Loves... (01.11.2009)

28. října 2009 v 15:06 | ♥_kaTHika_♥

V sérii "Viva Loves..." první neděli v každém měsíci vám přinášíme určitého intepreta, tým nebo fenmén.
Tentokrát v nejnovější edici série "Viva Loves...We Love Tokio Hotel!"
Zveme všechny fanoušky k televizi a to 1.listopadu!
Tokio Hotel jsou charismatická kapela, která vede stovky tisíců teenagerů k hysterii. Fanoušci je milují za jejich texty, které se vyrovnávají s vážnými tématy, originální texty a stejně tak výjimečný styl.
Kapela se skládá z Billa (zpívá a píše texty - již od devíti let), jeho dvojčete Toma (kytara), basisty Georga a bubeníka Gustava. Jejich kariéra začala v domovském Magdeburgu, kde hráli v klubech. Ale brzy o nich slyšelo celé Německo. V 2004 se kapela dala dohromady s profesionálním týmem producentů a skladatelů a to byli Peter Hoffmann, Pat Benzner, Dave Roth a David Jost. Za svými hity jako Schrei, Rette mich, Durch den Monsun a Übers Ende der Weld. 11.října 2009 vydali svoje nejnovější album Humanoid.
Kapela navíc brzy Polsko navštíví!

Viva Poland si zavzpomíná na největší hity německé kapely, které se budou vysílat po celý den, včetně "Specialit". Mezitím ve "What kaman?" Daro představí svoji interpretaci textů.

A níže najdete foto galerii Tokio Hotle z října tohoto roku!


source (c) Viva Tv
my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

New York (19.10.2009) HQ

28. října 2009 v 15:05 | ♥_kaTHika_♥
my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you:

Love Teen č.48 (Brazílie)

28. října 2009 v 15:04 | ♥_kaTHika_♥ |  Popelnice
my source:
KAULITZ TWINS 4 EVERsource for you: